P R O M O C J A !

Kup przynajmniej 5kilogramów tytoniu

a otrzymasz od nas

darmową dostawę lub

pół kilograma tytoniu gratis!

____

NAPISZ

NA EMAIL: tytonhurt7@gmail.com

Tyton-Hurt.pl
« Handel detaliczny
tel.: aktualnie kontakt tylko email
tytonhurt7@gmail.com
« Najlepsze ceny i wysoka jakość
« Szybka wysyłka z płatnością przy odbiorze

cena za 1kg. 80 zł
Dostępny
cena za 1kg. 90 zł
Dostępny
cena za 1kg. 90 zł
Dostępny

cena za 1kg. 80 zł
Dostępny
cena za 1kg. 80 zł
Dostępny
cena za 1kg. 90 zł
Dostępny

Artykuły

arr3Tani tytoń - rodzaje i cechy najlepszego tytoń papierosowyTani tytoń - rodzaje i cechy najlepszego tytoń papierosowy Tytoń Lm Light, Tytoń Marlboro Red,... arr3Maszynki do tytoniu papierosowego Maszynki do tytoniu papierosowego nabijarki do tytoniu Nabijarki do papierosów to urządzenia... arr3Tytoń sklep z tytoniem papierosowym W internecie można spotkać wiele ogłoszeń z tanim tytoniem papierosowym, lecz większość sprzedaje... arr3Tytoń tani do skręcania papierosów na wagę Tani tytoń - znajdź najlepszy dla siebie W naszym sklepie oferujemy tytonie papierosowe o różnych... arr3Tytoń do gilzW sklepach stacjonarnych jak i tych internetowych można kupić wiele marek i różnych rodzajów tytoniu... arr3Tani tytoń jak używać Tytoń papierosowy Kupiłem tani tytoń po raz pierwszy, co dalej? Kupiłeś paczkę z tytoniem przez internet pierwszy... arr3Tytoń papierosowy na wagę Tani tytoń papierosowy na wagę - ofert w internecie na tyton jest pełno, niestety większość... arr3Zdrowe palenie tytoniu - Tani Tytoń Pal zdrowiej Czy wiesz, że nasz tani-tytoń nie zawiera chemii i dlatego jest... arr3Oszczędzaj na paleniu papierosów kupując tani tytoń papierosowyOszczędzaj na paleniu papierosów kupując tani tytoń papierosowy   Zapraszamy do kupowania naszego...


Tani tytoń jak używać Tytoń papierosowy

Kupiłem tani tytoń po raz pierwszy, co dalej?

Kupiłeś paczkę z tytoniem przez internet pierwszy raz i w związku z tym nie wiesz jak zacząć przygodę z oszczędnym paleniem? Zapraszam do obejrzenia instrukcji jak nabijać tytoń w maszynke jak nabijać tytoń w gilzy

Jak przechowywać tytoń papierosowy, żeby nie spleśniał?

Przede wszystkim należy poznać właściwości, jakimi charakteryzuje się machorka. Po pierwsze, jest to produkt rolny, w związku z tym ma prawo się psuć jeśli jest nieodpowiednio przechowywany. Po drugie, tytoń ma właściwości pochłaniania wilgoci z otoczenia. Jak wiadomo wilgoć (zwłaszcza w połączeniu z ciepłem) powoduje tworzenie się pleśni. Dlatego machorkę najlepiej jest przechowywać w suchym miejscu, najlepiej w szafce.

Niewątpliwie dobrze jest zadbać, żeby na worek z tytoniem nie padało słońce. Jeśli tytoń pozostawimy w worku foliowym, na który padają promienie słońca, to wtedy wilgoć pozostała we włóknach tytoniu będzie odparowywać. W związku z tym odparowana wilgoć spowoduje gnicie tytoniu, tak więc po krótkim czasie przechowywania nie będzie nadawał się do użytku. Dlatego machorkę najlepiej przechowywać w woreczku foliowym, a ten w szafce, z dala od źródeł ciepła i wilgoci.

Mój tytoń przyszedł delikatnie wilgotny, co robić?

Niestety, kupując machorkę online trzeba liczyć się z pewnymi niedogodnościami. O ile patyczki nie powodują większych utrudnień, tak nadmiernie wilgotna machorka może powodować szereg problemów. Od czasu do czasu zdarza się, że na rynku nie ma dobrze dosuszonego tytoniu, w związku z tym do naszych klientów trafia towar delikatnie wilgotny. Po pierwsze, taki towar może spleśnieć lub zgnić. Po drugie, wilgotny tytoń ciężej nabija się w gilzy. Na koniec, wilgotna machorka po dosuszeniu w domu może stracić na wadze.

Z pewnością zastanawiasz się jak poradzić sobie z tymi problemami? Przede wszystkim aby zapobiec pleśnieniu tytoniu najlepiej rozsypać całą zawartość torebki w suchym miejscu, najlepiej na stole lub blacie. Machorkę można również rozsypać na uprzednio rozłożonej gazecie. Taki przygotowany tytoń warto zostawić na dzień lub dwa, żeby odparował z niego nadmiar wody. Przede wszystkim należy unikać suszenia machorki suszarką, farelką, słońcem, kaloryferem, czy piekarnikiem. Podsumowując, machorka powinna wyschnąć sama w temperaturze pokojowej. Na koniec tak wysuszony produkt należy z powrotem schować w woreczek strunowy i umieścić w suchym i ciemnym miejscu. Problem z pomniejszeniem wagi niwelujemy my, ponieważ zależy nam, żeby nasi klienci  nie byli stratni. Wiedząc, że nasza machorka jest bardziej wilgotna niż zwykle, dokładamy kilkadziesiąt gram więcej, żeby nasi klienci nie byli poszkodowani.

Ile papierosów można skręcić z jednego kilograma tytoniu?

W zależności od stopnia wysuszenia tytoniu, z jednego kilograma można zrobić około 1000 sztuk papierosów. W związku z tym skręcenie paczki papierosów kosztuje mniej/więcej 2 zł.

Czy tani tytoń nadaje się do nabijania w elektrycznych maszynkach?

Tani tytoń z naszego sklepu oczywiście jak najbardziej nadaje się do nabijania w maszynkach elektrycznych. Czasem jednak może zdarzyć się, że trzeba będzie delikatnie przebrać go z patyczków, ponieważ maszynka może się zacinać.

Jak długo można przechowywać tani tytoń papierosowy?

W odpowiednich warunkach machorkę można przechowywać nawet rok czasu. Bezsprzecznie trzeba pilnować, żeby tytoń nie leżał w wilgotnym miejscu.

Jak długo trzeba czekać na paczkę?

Ze względu na procedury paczka z tytoniem najczęściej podróżuje do klientów najwyżej 2 dni robocze. W związku z tym zamawiając machorkę w poniedziałek, już w środę paczka powinna być u Ciebie w domu. Pamiętaj jednak, że kurierzy to tylko ludzie i czasem zawodzą, ponieważ mają zbyt dużo pracy. W związku z tym, jeśli paczka nie przyjedzie na czas, bardzo prosimy poczekać jeszcze jeden dzień, zanim upomnisz się o brak przesyłki.

Tani tytoń papierosowy, tyton, tani-tyton, tyton-hurt, tani tyton pl, tyton hurt pl, papierosy, gilzy, kupie tyton, sprzedam tyton, kupie papierosy, tanie gilzy, nabijanie w gilzy

 


Wizyty i pytania odwiedzających

NzFlM2FmMG