P R O M O C J A !

Kup przynajmniej 5kilogramów tytoniu

a otrzymasz od nas

darmową dostawę lub

pół kilograma tytoniu gratis!

____

NAPISZ

NA EMAIL: tytonhurt7@gmail.com

Tyton-Hurt.pl
« Handel detaliczny
tel.: aktualnie kontakt tylko email
tytonhurt7@gmail.com
« Najlepsze ceny i wysoka jakość
« Szybka wysyłka z płatnością przy odbiorze

cena za 1kg. 90 zł
Dostępny
cena za 1kg. 90 zł
Dostępny
cena za 1kg. 80 zł
Dostępny

cena za 1kg. 90 zł
Dostępny
cena za 1kg. 80 zł
Dostępny
cena za 1kg. 80 zł
Dostępny

Artykuły

arr3Tani tytoń - rodzaje i cechy najlepszego tytoń papierosowyTani tytoń - rodzaje i cechy najlepszego tytoń papierosowy Tytoń Lm Light, Tytoń Marlboro Red,... arr3Maszynki do tytoniu papierosowego Maszynki do tytoniu papierosowego nabijarki do tytoniu Nabijarki do papierosów to urządzenia... arr3Tytoń sklep z tytoniem papierosowym W internecie można spotkać wiele ogłoszeń z tanim tytoniem papierosowym, lecz większość sprzedaje... arr3Tytoń tani do skręcania papierosów na wagę Tani tytoń - znajdź najlepszy dla siebie W naszym sklepie oferujemy tytonie papierosowe o różnych... arr3Tytoń do gilzW sklepach stacjonarnych jak i tych internetowych można kupić wiele marek i różnych rodzajów tytoniu... arr3Tani tytoń jak używać Tytoń papierosowy Kupiłem tani tytoń po raz pierwszy, co dalej? Kupiłeś paczkę z tytoniem przez internet pierwszy... arr3Tytoń papierosowy na wagę Tani tytoń papierosowy na wagę - ofert w internecie na tyton jest pełno, niestety większość... arr3Zdrowe palenie tytoniu - Tani Tytoń Pal zdrowiej Czy wiesz, że nasz tani-tytoń nie zawiera chemii i dlatego jest... arr3Oszczędzaj na paleniu papierosów kupując tani tytoń papierosowyOszczędzaj na paleniu papierosów kupując tani tytoń papierosowy   Zapraszamy do kupowania naszego...

O sklepie

O sklepie

Jesteśmy liderem na rynku dystrybucji tytoniu, nasza firma sprzedażą tytoniu zajmuje się od 2016 roku, mamy grono stałych i zadowolonych klientów.

Oferujemy tytoń klasy premium czyli taka sama jak używana przez producentów papierosów.

W naszym sklepie znajdziesz tytoń papierosowy w różnej formie, są to polskie tytonie, pochodzące od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Profesjonalnie wąsko krojony , przeznaczony do nabijania tubek papierosowych (gilz).
Wilgotność 5-7% zapewnia idealną giętkość włókien, brak grzybni pleśniowej (gdy tytoń jest zbyt wilgotny) oraz niewykruszanie się pyłu tytoniowego (gdy tytoń jest zbyt suchy) gotowy do użycia od pierwszego otwarcia

Oferujemy tytoń papierosowy do skręcania samodzielnego papierosów, sprzedajemy go w gotowych paczkach – pakowany tytoń papierosowy po 1 kg lub na wagę, ciekawostką jest, że z kilograma tytoniu kupionego od nas można uzyskać aż 1000 papierosów!

Wybierz najbardziej odpowiadający Ci rodzaj i złóż zamówienie - Wybrany Tytoń dotrze do Ciebie w ciągu 48 Godzin! Zapewniamy szybką i bezproblemową dostawę tytoniu, płatność przy odbiorze, stałą współpracę, gratisy do większych ilości!

 

ZjY5Y